Hakkımda


   Tipik Terazi, kozmetik, güzellik, moda, bakım ürünleri, makyaj malzemeleri ve yeni trendlerin yanısıra kadına dair herşeye yer verilen, belki de yeni öğrenilen pratik bir ikram tarifi bile bulabileceğiniz bir blogtur.

    Peki kimdir bu herşeyi anlatan derseniz :) Aytül 29 yaşında, evli, mutlu, şimdilik çocuksuz, klasiğin dışında bir iş kadını, güzelliğe, süse püse, kozmetik ürünlere ve makyaja son derece meraklı Tipik bir Terazi burcudur.

Herkesin bir blogu var benimkisi hangisi diyerek :) bende kendime bir blog oluşturmak ve aldığım, yaptığım, ilgilendiğim, sevdiğim, sevmediğim her şeyi sizinle paylaşmak için bloglar aleminde yerimi almak istedim.
 
Neden Tipik Terazi?
 
    Terazi burcunun tüm özelliklerini taşıyan biri olarak bir ürün seçip, beğenip üstüne bir de memnun kalabiliyorsam neden başkaları da bundan faydalanmasın dedim kendi kendime. Çünkü ben çok zor beğenen, inanılmaz zor karar veren, 2-3 ürün arasında kalmayı son derece iyi başarabilen, aldığım yada alacağım şeyi ben diyeyim 5 siz deyin 15 kişiye danışan ve almayı başardığım şeyi de 2 yada 3 kere geri götürüp gerek rengini, gerek bedenini, gerekse modelini değiştirme potansiyeline sahip birisiyim. Buna keza Terazi burcunun dengesizlik özelliğinin etkisi olsa gerek (buna sığınıyorum :D ) her gördüğünü alan, bütçe konusunda sıkıntılı olduğu zamanlarda bile kafaya bir şeyi almayı koyduysa ne yapıp edip o benim olacak diyen ama hevesimi alınca nerede olduğunu bile unutan bir varlığım :)
 
  Son zamanlarda baktım ki alışveriş çılgınlığında nirvanaya ulaşmışım ve elimde memnun kaldığım bir çok ürün birikmiş hadi dedim Aytül başla tanıtmaya. Eeee hazırsanız başlayalım. İşte Tipik bir Terazinin seçebildikleri..... :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder